Śląski Związek Kolarski
Kalendarz imprez szosowych i MTB Śląskiego Związku Kolarskiego 2009
L.p. Data Nazwa imprezy Miejsce Organizator/
kontakt tel.
Mężczyźni Kobiety M Regulamin
E U23 J Jm E J Jm
1 08.03 M.Śl. - przełaj Rzeniszów Błękitni Koziegłowy X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl X  
2 11.04 P.W. Gminy Kłomnice Rzerzęczyce Kolejarz-Jura Cz-wa P P P P S P P P S X  
3 26.04 P.W. Gminy Chrząstowice Chrząstowice UG Chrząstowice P P P P S            
4 15-17.05 Szlakami Jury Włodowice, Irządze, Szczekociny Błękitni Koziegłowy     P P              
5 17.05 Kryterium uliczne Szczekociny Olimpijczyk Szczekociny         S            
6 17.05 GP Jasnej Góry Częstochowa Kolejarz-Jura Cz-wa P P                  
7 23.05 Kryterium uliczne Rydułtowy Feniks Rydułtowy     S S S   S S S    
8 23.05 P.W. Gminy Psary Psary                     X  
9 24.05 Kryterium uliczne Sosnowiec GK Sosnowiec X S S S S S S S S    
10 20.06 M.Śl. - jazda ind. na czas Częstochowa Kolejarz-Jura Cz-wa   MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl    
11 21.06 VII Tyskie Kryterium Fiata Tychy KTS Tychy P P X X X X X X X    
12 28.06 P.B. Miasta Orzesze Orzesze UKS Sprint     S S S   S S S    
13 11.07 XXXI Ogólnopolski Wyścig - jazda indywidualna na czas Koziegłowy Błękitni Koziegłowy   X P P   P P P      
11.07 MMM - jazda indywidualna na czas Koziegłowy Błękitni Koziegłowy         S       S    
14 12.07 XXXI Ogólnopolski Wyścig - start wspólny Koziegłówki Błękitni Koziegłowy     P/MSl P/MSl   P/MSl P/MSl P/MSl      
12.07 MMM - start wspólny Koziegłówki Błękitni Koziegłowy         MSl       MSl    
15 19.07 Kryterium uliczne Poczesna Kolejarz-Jura Cz-wa     S S S S S S S    
16 15.08 Wyścig szosowy Polanka Wielka   X S S S S S S S S    
17 16.08 MMM Sosnowiec GK Sosnowiec         MSl       MSl    
18 22.08 XIII Wyścig Nadziei Olimpijskich Mstów Kolejarz-Jura Cz-wa   X X X X X X X X    
19 23.08 P.P. Miasta Ruda Śl. Ruda Śl. KS Slavia P P P P S            
23.08 P.P. Miasta Ruda Śl. Ruda Śl. PTTK Tigris                   X  
20 06.09 P.P. Miasta Imielin Imielin UKS Gimnazjum Imielin     S S S S S S S    
21 26.09 M.Śl. dwójkami Bytom ŚCK Katowice   MSl MSl MSl   MSl MSl MSl      
26.09 MMM młodzików dwójkami Bytom ŚCK Katowice         MSl       MSl    
22 04.10 P.S. i P.B. Pszczyny Studzionka LKUKS Pszczyna     P P S