Śląski Związek Kolarski
Kalendarz imprez szosowych i MTB Śląskiego Związku Kolarskiego 2010
L.p. Data Nazwa imprezy Miejsce Organizator/
kontakt tel.
Mężczyźni Kobiety M Regulamin
E U23 J Jm E J Jm
1 09-10.01 MP - przełaj Szczekociny MGLKS Olimpijczyk S X S S S S S S S X  
2 07.03 M.Śl. - przełaj Hucisko MGLKS Błękitni MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl  
3 24.04 P.W. Gminy Kłomnice Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura P X P P S P P P S    
4 25.04 P.W. Gminy Chrząstowice Dębie OZKol Opole   X P P S P P P S    
5 16.05 Grand Prix Jasnej Góry Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura P                    
6 21-23.05 Szlakami Jury Jura K-Cz MGLKS Błękitni     P P              
22.05 Kryterium kolarskie Szczekociny MGLKS Błękitni         S     S S    
7 28-30.05 Po Ziemi Gliwickiej Gliwice Merida Gliwice           P P P S    
30.05 Kryterium kolarskie Gliwice Merida Gliwice       S S            
8 03.06 Kryterium kolarskie Pawłowice LKUKS Pszczyna   X S S S            
9 05.06 Jazda na czas / MMM Turawa OZKol Opole     P P S            
10 06.06 Wyścig szosowy Turawa OZKol Opole     P P S            
11 12.06 Wyścig szosowy Psary BikeAtelier                   X  
12 12.06 M.Śl. - jazda dwójkami Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl    
13 ?.? Jazda ind. na czas Dwory UKS Sokół Kęty S X S S S S S S S   z powodu powodzi przeniesiony na inny termin
14 03.07 Jazda ind. na czas Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X P/MSl P/MSl MSl P/MSl P/MSl P/MSl MSl    
03.07 MMM ind. na czas Koziegłowy MGLKS Błękitni                 MMM    
15 04.07 Wyścig szosowy Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X P/MSl P/MSl MSl P/MSl P/MSl P/MSl MSl    
04.07 MMM start wspólny Koziegłowy MGLKS Błękitni         MMM       MMM    
16 25.07 Kryterium uliczne Poczesna CzKKS Kolejarz Jura S X S S S S S S S    
17 07.08 Wyścig szosowy Malec UKS Sokół Kęty S X S S S S S S S    
18 08.08 Kryterium uliczne Tychy KTS Tychy P X S S S S S S S X  
19 14.08 Wyścig szosowy Osiek UKS Sokół Kęty S X S S S S S S S    
20 21.08 Wyścig szosowy Mstów CzKKS Kolejarz Jura P X S S S S S S S    
21 22.08 Kryterium uliczne Ruda Śląska KS Slavia Ruda Śląska P X P P S         X  
22 25.08 MMM Tor Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec         MSl       MSl    
23 05.09 Kryterium uliczne Imielin UKS Gimnazjum Imielin   X S S S S S S S    
24 18,19.09 Szosami Zagłębia Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec       S S            
25 19.09 Szosami Zagłębia Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec S X S S S S S S S    
25 26.09 Kryterium kolarskie Orzesze UKS Sprint Orzesze     S S S S S S S    
26 03.10 Kryterium kolarskie Studzionka LKUKS Pszczyna   X P P S            
27 09.10 M.Śl. MTB Imielin UKS Gimnazjum Imielin MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl    
28 10.10 Kryterium kolarskie Suszec LKUKS Pszczyna   X S S S