Śląski Związek Kolarski
Kalendarz imprez szosowych i MTB Śląskiego Związku Kolarskiego 2011
L.p. Data Nazwa imprezy Miejsce Organizator/
kontakt tel.
Mężczyźni Kobiety M Regulamin
E U23 J Jm E J Jm
1 09.04 PP I seria - jazda ind. Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura     P P S P P P S    
2 10.04 PP I seria - start wspólny Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura P P P P S P P P S    
3 17.04 P.W. Gminy Chrząstowice Dębie OZKol Opole S X P P S P P P S    
4 25.04 Kryterium kolarskie Pawłowice LK UKS Pszczyna P P P P S            
5 15.05 Grand Prix Jasnej Góry Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura P P                  
6 20-22.05 Szlakami Jury Jura Krak-Cz MGLKS Błękitni     P P              
21.05 Kryterium kolarskie Szczekociny MGLKS Błękitni         S     S S    
7 04.06 Wyścig szosowy Psary BikeAtelier                   X  
8 04.06 Jazda na czas / MMM Turawa OZKol Opole         S            
9 11.06 M.Śl. - jazda dwójkami Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl    
11.06 MMM - jazda dwójkami Koziegłowy MGLKS Błękitni         MMM       MMM    
10 12.06 Kryterium uliczne Tychy KTS Tychy P X S S S S S S S X  
11 17.06 MP - jazda ind. na czas Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura     P       P        
12 18.06 Kryterium uliczne Katowice SCK Katowice       S S     S S    
13 19.06 MP - start wspólny Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura     P       P        
14 29.06 Jazda ind. na czas Dwory UKS Sokół Kęty S X S S S S S S S    
15 30.06 Szosami Zagłębia Sosnowiec GK Sosnowiec     X X X            
16 02.07 PP IV seria - jazda ind. Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X P/MSl P/MSl MSl P/MSl P/MSl P/MSl MSl    
17 03.07 PP IV seria - start wspólny Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X P/MSl P/MSl MSl P/MSl P/MSl P/MSl MSl    
03.07 MMM start wspólny Koziegłowy MGLKS Błękitni         X       X    
18 10.07 Kryterium uliczne Poczesna CzKKS Kolejarz Jura P P P P S P P P S    
19 16.07 Wyścig szosowy Polanka Wielka UKS Sokół Kęty S X S S S S S S S X  
20 23.07 Wyścig szosowy Malec UKS Sokół Kęty S X S X S S S X S    
21 19.08 MMM Tor Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec         MSl       MSl    
22 20.08 Wyścig szosowy Mstów CzKKS Kolejarz Jura S X S S S S S S S    
23 21.08 Kryterium uliczne Ruda Śląska Śląskie Centrum Kolarskie P P P P S S S S S    
24 04.09 Kryterium uliczne Imielin UKS Gimnazjum Imielin S X P P S P P P S    
25 11.09 Tour de Rybnik Rybnik Fundacja Elektrowni Rybnik S X               X  
26 18.09 Szosami Zagłębia Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec       S S S S S S   odwołany
27 24.09 Kryterium kolarskie Suszec LKUKS Pszczyna P P P P S           odwołany
28 25.09 Kryterium kolarskie Studzionka LKUKS Pszczyna P P P P S           odwołany
29 08.10 M.Śl. MTB Imielin UKS Gimnazjum Imielin MSl   MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl    
08.10 MMM MTB Imielin UKS Gimnazjum Imielin         X       X    
30 09.10 M.Śl. w przełaju Hucisko MGLKS Błękitni Koziegłowy MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl X