Śląski Związek Kolarski
Kalendarz imprez szosowych i MTB Śląskiego Związku Kolarskiego 2012
L.p. Data Nazwa imprezy Miejsce Organizator/
kontakt tel.
Mężczyźni Kobiety M Regulamin
E U23 J Jm Ż E J Jm Ż
1 09.04 Kryterium kolarskie Pawłowice LK UKS Pszczyna P P P P S X              
2 14.04 PP I seria - jazda ind. Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura     P P S   P P P S   X  
3 15.04 PP I seria - start wspólny Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura     P P S   P P P S   X  
4 21.04 Wyścig szosowy Janów                         X  
5 22.04 P.W. Gminy Chrząstowice Dębie OZKol Opole P P P P S   P P P S      
6 05.05 M.Śl. - jazda dwójkami Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl      
05.05 MMM - jazda dwójkami Koziegłowy MGLKS Błękitni         MMM         MMM      
7 18-20.05 Szlakami Jury Jura Krak-Cz MGLKS Błękitni     P P                  
19.05 Kryterium kolarskie Szczekociny MGLKS Błękitni         S       S S      
8 02.06 Wyścig szosowy Miedźno                         X  
9 07.06 Kryterium kolarskie Suszec LKUKS Pszczyna P P P P S X              
10 09.06 Jazda na czas / MMM Turawa OZKol Opole         S                
11 09.06 Grand Prix Jasnej Góry Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura P P                      
12 16.06 PP - jazda ind. Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X P/MSl P/MSl MSl   P/MSl P/MSl P/MSl MSl      
13 17.06 Wyścig szosowy Psary Bike Atelier                       X  
14 17.06 PP - start wspólny Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X P/MSl P/MSl MSl   P/MSl P/MSl P/MSl MSl      
17.06 MMM start wspólny Koziegłowy MGLKS Błękitni         X         X      
15 27.06 Jazda ind. na czas Dwory UKS Sokół Kęty S X S S S   S S S S      
16 30.06 Kryterium uliczne Tychy KTS Tychy P P P P S X P P P S   X  
17 01.07 P.B. Miasta Orzesze Orzesze Sprint Orzesze     S S S X              
18 08.07 Wyścig szosowy Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura P P P P S   P P P S   X  
19 14.07 MTB Ustroń JBG-2 X X X X X   X X X X      
20 15.07 Wyścig szosowy Osiek UKS Sokół Kęty S X S S S   S S S S      
21 21.07 Kryterium uliczne Poczesna CzKKS Kolejarz Jura P P P P S   P P P S      
22 28.07 Wyścig szosowy Malec UKS Sokół Kęty S X S S S   S S S S      
23 29.07 Wyścig szosowy Olsztyn                       X  
24 15.08 Kryterium kolarskie Pszczyna LKUKS Pszczyna P P P P S X              
25 19.08 Kryterium uliczne Ruda Śląska Śląskie Centrum Kolarskie P P P P S X S S S S   X  
26 24.08 Puchar Polski MTB Żywiec   X X X X X   X X X X      
27 02.09 Tour de Rybnik Rybnik Fundacja Elektrowni Rybnik P P                      
28 02.09 Kryterium uliczne Imielin UKS Gimnazjum Imielin   P P P S   P P P S      
29 08-09.09 Szosami Zagłębia Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec P P P P S                
30 16.09 MP MTB Dąbrowa Górnicza Lang Team sp. z o.o MP MP         MP            
31 22.09 MMM Tor Ruda Śląska Śląskie Centrum Kolarskie         MSl X       MSl X    
32 23.09 MTB Zabrze Active Group X X X X X   X X X X   X  
33 06.10 M.Śl. MTB Głuchołazy KTUKOL Głuchołazy MSl   MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl      
06.10 MMM MTB Głuchołazy KTUKOL Głuchołazy         X         X      
34 07.10 M.Śl. w przełaju Orzesze UKS Sprint Orzesze MSl   MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl