Śląski Związek Kolarski
Kalendarz imprez szosowych i MTB Śląskiego Związku Kolarskiego 2013
L.p. Data Nazwa imprezy Miejsce Organizator/
kontakt tel.
Mężczyźni Kobiety M Regulamin
E U23 J Jm Ż E J Jm Ż
1 12-13.01 Przełajowe M.P. Koziegłowy MGLKS Błękitni Koziegłowy S X S S S   S S S S      
2 24.03 Mistrzostwa Orzesza Orzesze UKS Sprint MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB  
3 13.04 PP - jazda ind. na czas Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura     P P     P P P     X  
4 14.04 PP - start wspólny Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura     P P S   P P P S   X  
5 14.04 GP MTB Euroregionu Silesia Wodzisław Śląski MOSiR Centrum Wodzisław Śl. MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB  
6 20.04 Wyścig szosowy Janów AL-REM Sport                       X  
7 21.04 Wyścig szosowy Konopiska AL-REM Sport                       X  
8 27-28.04 Downhill Contest PP #1 Wisła Sport Event T. Gagat DH DH DH DH     DH DH DH        
9 28.04 P.W. Gminy Chrząstowice Dębie OZKol Opole P P P P S                
10 01.05 Speed Trial Zawiercie KS Aquilla Lotto T T T T T   T T T T      
11 05.05 Wyścig szosowy Olsztyn AL-REM Sport                       X  
12 10-12.05 Szlakami Jury Jura Krak-Cz MGLKS Błękitni     P P                  
11.05 Kryterium kolarskie Szczekociny MGLKS Błękitni         S X     S S      
13 12.05 Grand Prix Jasnej Góry Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura P P X       S            
14 25.05 Liga kryteriów ulicznych Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S X     S S X   odwołany
15 26.05 Kryterium uliczne Ruda Śląska Śląskie Centrum Kolarskie     P P S X P P P S   X  
16 26.05 Hołda Race Chorzów Chorzów GK Gomola Trans Airco MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB    
17 01.06 Puchar Beskidów XC Cięcina UKS Masyw Cięcina MTB MTB MTB MTB MTB   MTB MTB MTB MTB      
18 01.06 MP jazda ind. na czas Miedźno AL-REM Sport                       X  
19 02.06 MP jazda dwójkami na czas Kłobuck AL-REM Sport                       X  
20 08.06 Skandia Maraton Lang Dąbrowa Górnicza Lang Team MTB MTB MTB       MTB MTB          
21 08.06 Jazda na czas / MMM Turawa OZKol Opole         S                
22 09.06 Wyścig szosowy Psary Bike Atelier                       X  
23 09.06 GP MTB Euroregionu Silesia Wodzisław Śląski MOSiR Centrum Wodzisław Śl. MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB  
24 15.06 Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB    
25 23.06 Liga kryteriów ulicznych Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S X     S S X    
26 26.06 Jazda ind. na czas Dwory UKS Sokół Kęty S X S S S X S S S S X X  
27 30.06 Kryterium kolarskie Tychy KTS Tychy S X S S S X S S S S X X  
28 29-30.06 Downhill Contest PP #4 Zawoja Sport Event T. Gagat DH DH DH DH     DH DH DH        
29 06.07 Puchar Beskidów maraton Cięcina UKS Masyw Cięcina MTB MTB MTB       MTB MTB          
30 07.07 Kryterium uliczne Poczesna CzKKS Kolejarz Jura P P P P S   P P P S   X odwołany
31 13.07 M.Sl./PP - jazda ind. na czas Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl      
32 14.07 M.Sl./PP - jazda ind. na czas Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl      
14.07 MMM start wspólny Koziegłowy MGLKS Błękitni         X         X      
33 27.07 Wyścig szosowy Przeciszów UKS Sokół Kęty S X S S S   S S S S      
34 27-28.07 Downhill Contest PP #5 Żar Sport Event T. Gagat DH DH DH DH     DH DH DH        
35 10.08 MTB Ustroń JBG-2 MTB MTB MTB       MTB MTB          
36 10.08 Wyścig szosowy Malec UKS Sokół Kęty S X S S S   S S S S      
37 17.08 Liga kryteriów ulicznych Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S X     S S X   odwołany
38 28.08 MMM Tor Gliwice GK Gliwice         MSl         MSl      
39 29.08 M.Śl. - jazda dwójkami Koziegłowy MGLKS Błękitni MSl X MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl      
40 31.08 GP MTB Euroregionu Silesia Rydułtowy MOSiR Centrum Wodzisław Śl. MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB  
41 01.09 Tour de Rybnik Rybnik Fundacja Elektrowni Rybnik P P                   X  
42 01.09 Kryterium uliczne Imielin UKS Gimnazjum Imielin   P P P S   P P P S      
43 01.09 Hołda Race Bytom Bytom GK Gomola Trans Airco MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB    
44 08.09 Szosami Zagłębia Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec P P P P S   P            
45 08.09 Mistrzostwa Rudy Śląskiej Ruda Śląska Śląskie Centrum Kolarskie MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB  
46 15.09 AZS MTB Cup Zabrze Active Group MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB  
47 22.09 Liga kryteriów ulicznych Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S X     S S X   odwołany
48 28.09 M.Śl. MTB Głuchołazy   MSl   MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl      
49 29.09 M.Śl. w przełaju Orzesze UKS Sprint Orzesze MSl   MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl      
50 06.10 GP MTB Euroregionu Silesia Rydułtowy MOSiR Centrum Wodzisław Śl. MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB MTB