Śląski Związek Kolarski
Kalendarz imprez szosowych i MTB Śląskiego Związku Kolarskiego 2014
L.p. Data Nazwa imprezy Miejsce Organizator/
kontakt tel.
Mężczyźni Kobiety M Regulamin
E U23 J Jm Ż E J Jm Ż
1 12.03 Cross rowerowy Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       X X X     X X X   pobierz
2 30.03 Liga kryteriów ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
3 12.04 PP - jazda ind. na czas Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura     P P     P P P       pobierz
4 13.04 PP - start wspólny Kłomnice CzKKS Kolejarz Jura     P P S   P P P S     pobierz
5 16.04 Cross rowerowy Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       X X X     X X X   pobierz
6 26-27.04 Puchar Polski(UCI–kat. 1) MTB-DH Wisła Sport Event Tomasz Gagat X   X       X         X  
7 04.05 Kryterium uliczne - Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
8 10-11.05 Zawody DH Beskidia 1 Ustroń WOOZET Wiktor Zemanek X           X            
9 11.05 II Otwarte Mistrzostwa Cross Country Ghostbikers o Puchar Prezydenta Miasta Będzina Będzin Będziński Klub Rowerowy GHOSTBIKERS X X X X X X X X X X X X pobierz
10 16-18.05 XI Etapowy Wyścig Kolarski Szlakami Jury Jura Krak.-Cz. MGLKS Błękitni Koziegłowy     P P                 pobierz
11 18.05 Mistrzostwa Polski kryterium III Eliminacja Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura P X         S S          
12 25.05 Liga kryteriów ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
13 04.06 Cross rowerowy Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       X X X     X X X   pobierz
14 04.06 Zawody międzyszkolne Sosnowiec GK Zagłębie Sosnowiec       X X X     X X X   pobierz
15 14.06 PP - jazda ind. na czas Koziegłowy MGLKS Błękitni     MSl MSl MSl   MSl MSl MSl MSl     pobierz
16 15.06 PP - start wspólny Koziegłówki MGLKS Błękitni     MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl   pobierz
17 21.06 XII Tyskie Kryterium Fiata Tychy KTS Tychy   X S S S S S S S S S X pobierz
18 19-22.06 Beskidy MTB Trophy Istebna Grzegorz Golonko G&G Promotion X           X            
19 29.06 Liga kryteriów ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
20 02.07 Mistrzostwa Małopolski w jeździe ind. na czas Dwory UKS Sokół Kęty MSl X S S S MSl S S S S MSl   pobierz
21 06.07 Kryterium uliczne - Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
22 23.07 Eliminator MTB Cieszyn Active Group X X X       X X       X  
23 26.07 XIV Wyścig kolarski o Puchar Burmistrza Gminy Kęty Malec UKS Sokół Kęty MSl X S S S S S S S S S X pobierz
24 02.08 XVIII Wyścig kolarski o Puchar Wójta Gminy Polanka Wielka Polanka Wielka UKS Sokół Kęty S X S S S   S         X pobierz
25 15.08 Szosowe kryterium o Puchar Starosty Pszczyńskiego oraz Burmistrza Miasta Pszczyny Pszczyna LK UKS Pszczyna S X S S S S     S S   X pobierz
26 xx.09 Szosami Zagłębia Sosnowiec Grupa Kolarska Zagłębie Sosnowiec     S S S S   S S S S    
27 07.09 Kryterium Uliczne o Puchar Burmistrza Miasta Imielin Imielin UKS Gimnazjum Imielin   X P P S S P P P S S    
28 14.09 Kryterium uliczne - Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       X X X     X X X   pobierz
29 14.09 7. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tour de Rybnik 2014 Rybnik Fundacja Elektrowni Rybnik P X                     pobierz PZKol
pobierz Amator
30 20.09 Puchar Beskidów - M.Śl. MTB Cięcina Masyw Cięcina MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl X pobierz
31 24.09 Cross rowerowy - Otwarte Crosowe Mistrzostwa Powiatu Rybnickiego Czernica UKS Feniks Rydułtowy       X X X     X X X   pobierz
32 27.09 Puchar Polski maraton V seria Dąbrowa Górnicza Skandia Maraton Lang Team X X X X X X X X X X X X  
33 28.09 Finał Ligi kryteriów ulicznych o Puchar Burmistrza Miasta Rydułtowy Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
34 04.10 VI edycja Volvo MTB maraton Istebna Grzegorz Golonko G&G Promotion X           X            
35 05.10 AZS MTB Cup Zabrze Active Group X X X       X X       X  
36 08.10 Cross rowerowy Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       X X X     X X X   pobierz
37 12.10 VI Otwarte Mistrzostwa Orzesza MTB Orzesze Fundacja Aktywni X X X X X X X X X X X X pobierz