Śląski Związek Kolarski
Kalendarz imprez szosowych i MTB Śląskiego Związku Kolarskiego 2015
L.p. Data Nazwa imprezy Miejsce Organizator/
kontakt tel.
Mężczyźni Kobiety M Regulamin
E U23 J Jm Ż E J Jm Ż
1 28.02 Mistrzostwa Śląska - przełaj Orzesze UKS Sprint Orzesze MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl pobierz
2 22.03 MERIDA Cup I seria jazda ind. na czas/kryterium Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
3 29.03 Mistrzostwa Orzesza MTB Orzesze Fundacja Aktywni X X X X X X X X X X X X pobierz
4 05.04 MERIDA Cup II seria jazda ind. na czas/kryterium Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   odwołany
5 25.04 43 Międzynarodowy Wyścig Kolarski GRAND PRIX CZĘSTOCHOWY o Puchar Prezydenta Miasta Puchar Polski w kat. U23 Częstochowa CzKKS Kolejarz Jura P X P P S S P P P S S    
6 26.04 XXX Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Wójta Gminy Chrząstowice Dębie Gmina Chrząstowice   X P P S                
7 03.05 MERIDA Cup III seria kryterium Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
8 15-17.05 XIX Etapowy Wyścig Kolarski Szlakami Jury Jura Krak.-Cz. MGLKS Błękitni Koziegłowy     P P                 pobierz
9 16.05 MP Kryterium Uliczne "O szablę Tadeusz Kościuszki" - Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczekociny Szczekociny MGLKS Olimpijczyk Szczekociny P X P P S S P P P S S    
10 17.05 XI Mistrzostwa Gminy Psary Psary UKS Gimnazjum Psary                       X pobierz
11 31.05 MERIDA Cup IV seria jazda dwójkami. na czas/kryterium Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S   pobierz
12 04.06 Puchar Starosty Pszczyńskiego i Burmistrza Pszczyny Pszczyna LK UKS Pszczyna S   S S S S S S S S S S pobierz
13 13.06 XXXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski - jazda ind. na czas (MMM) Koziegłowy MGLKS Błękitni Koziegłowy MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl pobierz
14 14.06 XXXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski - start wspólny Koziegłówki MGLKS Błękitni Koziegłowy MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl pobierz
15 21.06 XII Tyskie Kryterium Fiata Tychy KTS Tychy   X S S S S S S S S S   pobierz
16 01.07 Jazda ind. na czas Dwory UKS Sokół Kęty S   S S S S S S S S S X pobierz
17 12.07 MERIDA Cup V start wspólny Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       X S S     X S S   pobierz
18 25.07 XV Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Gminy Kęty Kęty UKS Sokół Kęty S X S S S S S S S S S   pobierz
19 25.07 Leśny Puchar MTB 2015 Tychy TSR X X X X X X X X X X X X  
20 26.07 Wyścig uliczny Żory MOSiR Żory         S S     S S S    
21 01.08 XIX WYŚCIG KOLARSKI O PUCHAR WÓJTA GMINY OSIEK Osiek UKS Sokół Kęty MSl X S S S S S S S S S X pobierz
22 22.08 Mistrzostwa Śląska Tor Łódź           MSl         MSl     pobierz
23 23.08 MERIDA Cup VI start wspólny Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S    
24 29.08 Mistrzostwa Śląska MTB Węgierska Górka UKS Masyw Cięcina MSl X MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl MSl pobierz
25 29.08 V Bieruński Puchar MTB Bieruń Towarzystwo Turystyki Aktywnej X X X X X X X X X X X X pobierz
26 30.08 8. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Tour de Rybnik 2015 Rybnik Fundacja Elektrowni Rybnik P X                      
27 05.09 MMM MTB Głuchołazy KTK Ktukol         MMM         MMM     pobierz
28 06.09 XI Kryterium o Puchar Burmistrza Miasta Imielin Imielin UKS Gimnazjum Imielin   X P P S S P P P S S    
29 28.09 MERIDA Cup VII seria kryterium Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S    
30 27.09 MERIDA Cup VIII seria jazda druż. na czas/kryterium Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy       S S S     S S S    
Kalendarz Śląskiej Ligi Rowerowej MERIDA CUP
L.p. Data Nazwa imprezy Miejsce Organizator/
kontakt tel.
Chłopcy Dziewczęta Regulamin
2001–1999 2002 2003 2004 2005 i młodsi 2001–1999 2002 2003 2004 2005 i młodsze
1 11.03 MERIDA CUP w crosie rowerowym I seria Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy X X X X X X X X X X pobierz
2 22.04 MERIDA CUP w crosie rowerowym II seria Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy X X X X X X X X X X pobierz
3 01.05 Święto Rowerów i Rolek – Dzień na Sportowo z MOSiR-em Żory MOSiR Żory,Szkółka kolarska MOSiR Wibatech Fuji Żory X X X X X X X X X X pobierz
4 13.05 Cros rowery Czernica LUKS Feniks Czernica X X X X X X X X X X pobierz
5 21.05 MERIDA CUP w crosie rowerowym III seria Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy X X X X X X X X X X  
7 27.05 Cros rowerowy Szczerbice UKS Feniks Rydułtowy X X X X X X X X X X  
8 29.05 Cros rowerowy Żory KK Żory X X X X X X X X X X  
9 17.06 MERIDA CUP w crosie rowerowym V seria Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy X X X X X X X X X X  
10 23.09 MERIDA CUP w crosie rowerowym VI seria Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy X X X X X X X X X X  
11 07.10 MERIDA CUP w crosie rowerowym VII seria Rydułtowy UKS Feniks Rydułtowy X X X 9 X X X X X X